ART / Lithographs / Litograph in colors 7358124
nr 735 8124
LITOGRAPH IN COLORS (F)
signed, 248/260, subject size: 49x37,
Signerad, 248/260, motivets mått: 49x37
300
SEK 350
Monday January 23 2012
at 19:37:35
150 kr
300 kr